Vyhledávání
Vánoce a advent v Chorvatsku
pátek , listopad 11, 2022 advent vánoce Chorvatsko
Existuje ten pravý čas roku pro milovníky tradice, jako jste vy. Tím je čas adventní, jehož kouzlo prožijete na četných akcích po celém Chorvatsku. Připravte se na slavnostní atmosféru, sdílejte jedinečné zážitky a chvíle se svými milovanými a vychutnávejte si kouzelné výjevy.
Flixbusem do Chorvatska
čtvrtek , duben 28, 2022 doprava Chorvatsko autobusy
Mnoho turistů řeší problém, jak se dostat do Chorvatska k moři, když nemají automobil, nebo se z jakéhokoliv důvodu nemohou posadit na 12 hodin za volant, případně se bojí létat.
Velikonoce v Chorvatsku
Neděle , únor 6, 2022 svátky velikonoce zajímavosti

Zatímco známý svišť Phil z městěčka Punxsutawney v Pensylvánii na Hromnice spatřil svůj stín a tím  předpověděl, že zima letos bude pokračovat dalších šest týdnů, u nás v Evropě to zatím na nějaké sněhové nadílky a tuhé mrazy nevypadá.
Je tak čas, začít se připravovat na Velikonoce, které letos připadají na 17.4. - 18.4.

Slovinskou dálniční známku už koupíte pouze online
středa , leden 12, 2022 Slovinsko dálnice doprava
Slovinsko spustilo již v prosinci 2021 prodej dálničních známek na rok 2022 a vůbec poprvé je lze pořídit v digitální podobě. Krátkodobé dálniční známky je možné koupit stále také v klasické podobě (ovšem pouze do 28.2.2022). Prodejní cena se proti loňsku nezvýšila.
Bačinská jezera, oáza klidu nedaleko moře

Chorvatsko....
Při tomto slovíčku si každý z nás ihned představí křišťálově čisté moře, slunce, pláže, balkánské speciality a samozřejmě nesmíme zapomenout na vychlazené Karlovačko či Ožujsko v orosených půllitrech. Pro mnoho z vás vysněná dovolená, kde vás šum moře tak nádherně uklidní, až se úplně zapomenete a návrat do reálného života se vám bude zdát na míle vzdálený.

250x250x3